איתור נזילות במצלמה תרמית

א.קבלן רשום ממוצע מספר 131 (איתן מחפוד)

30 שנות ניסיון ותק

קבלן מספר 34255 מבוני הקרקע

עובדים בכל גוש דן והמרכז (אשדוד לבאר שבע)

איתור נזילות במצלמה תרמית

חזרתם הביתה אחרי יום ארוך בעבודה או בפארק, אתם מורידים נעליים, משתרעים על הספה ברוגע, ונושמים עמוק.
מושיטים יד אל השלט, מכוונים אותו לטלוויזיה והופס.
משהו נוחת לכם על המצח. משהו רטוב.
אתם מרימים מבט מעלה, ואז שוב. טיפה נוזלת מהתקרה ישר לתוך החולצה שלכם.  

סימני רטיבות בתקרה, כתמי עובש וריח טחב, התפוררות צבע וטיח מהקירות או מהתקרה, חשבון מים מנופח – כל אלה ועוד יכולים להצביע על כך שיש לכם נזילה לא מטופלת.

גורמים אפשריים לנזילות

נזילה או רטיבות במבנה מסיבות נזק הולך וגובר ככל שמתעכבים בזיהוי והתיקון שלהם, ויכולות לפגוע בריצוף, בקירות, בתשתיות ולהתפשט לבתים אחרים.
 לכן כדאי לפעול במהירות במקרה והתגלה חשד כזה.
במקרים רבים הצטברות הרטיבות יכולה להיות מפושטת ורחוקה ממקור הנזילה, לכן מומלץ לבחור בעל מקצוע מנוסה ואמין שיוכל לאתר את הנזילה ולפתור את הבעיה.

איתור נזילות במצלמה תרמית במרכז

אם בעבר נאלצו האינסטלטורים להשתמש באמצעים ידניים ואינטואציה, לשבור קירות, להסיר אריחי חיפוי וריצוף, לקדוח ולחפור כדי לגלות נזילות ופיצוצי צנרת, כיום באמצעות התקדמות הטכנולוגיה ניתן להיעזר באמצעים מתקדמים כמו מצלמה תרמית וסיב אופטי, על מנת לאתר את הנזילה במהירות, בדיוק, וללא הרס מיותר ובלגן. 

איתור נזילות במצלמה תרמית היא דרך מהירה ויעילה, אשר יוצרת תמונה תלת מימדית שמעידה על הצטברות של מים ומאפשרת זיהוי של נזילות ממקורות שונים ברחבי הבית.

איך עובדת מצלמה תרמית?

מצלמה תרמית קולטת ברגישות את האנרגיה האינפרה אדומה הנשלחת מעצמים אותם סורקים, כמו קיר, צנרת מים, קווי ביוב, מרזב וכדומה. האותות הנקלטים במצלמה מתורגמים בעזרת תוכנה לצילום צבעוני, כל צבע מייצג טמפרטורה שונה. 

כאשר ישנה נזילה, נוצר שינוי טמפרטורה סביב מקור הנזילה. המצלמה התרמית תזהה ותציג את שינוי הטמפרטורה ע"י התפלגות הצבעים במצלמה.

 

לעיתים רבות מקור הנזילה אינו מקביל בהכרח לאיפה שמתאספת הרטיבות- יכול להיות שהמים חלחלו דרך הקיר וחרכים בבטון.  כך שאיתור נזילות במצלמה תרמית הוא למעשה הדרך האופטימלית לגלות את מקור הנזילה ולטפל בה, ללא הרס מיותר של קירות, תשתיות, בלגן וכאב ראש.

א. מדינה קבלן שיפוצים

אנחנו בא. מדינה שיפוצים מתמחים באיתור נזילות במצלמה תרמית במחיר שווה לכל כיס. 
יש לנו צוות מקצועי ומנוסה אשר יכול לאבחן בדיוק רב היכן נמצאת הנזילה ולהציע את הפתרון היעיל והנכון לבעיה.

כדאי לבחור בקבלן עם קבלות, בעל נסיון, מקצועיות ואמינות, שתוכלו לסמוך עליו שיבצע את העבודה שרציתם בצורה הטובה ביותר ובזמן. 

מוזמנים לפנות אלינו להתייעצות, בירורים והצעות מחיר.

בין לקוחותינו

מחפשים המלצה?

נשמח לתת לכם לקוחות ממליצים

ניתן לקבל שירות ואחזקה למבנים

דילוג לתוכן